İZMİR/TÜRKİYE
+90 232 462 2755
info@teknojet.com.tr

BİZ KİMİZ

TEKNOJET (4)

BİZ KİMİZ

 

Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

 

Teknojet A.Ş. Üretilen Makine ve kimyasalları müşteriler ile birlikte birebir sahada çalışıp onların talepleri doğrultusunda hizmetlerimize yön vermeye çalışan mutlu insanlarız.Müşterilerimiz bizimle birlikte çalışmaya başladıktan sonra AİLENDEN biri haline gelirler bu aile ortamı yaptığımız işe öyle bir yansıma gösterir ki çalışırken yüzleri gülen insanlarız.Her müşterinin farklı talepleri vardır; Biz farklı dünyalara hizmet verdiğimizin verdiği farkındalıkla isteklerini saygı ile karşılayıp onlara çözüm odaklı projelerimizi sunarken doğallıktan yanayız.

 

Sahada müşterilerimizle birlikte çalışırken makinalarımızın zor şartlarda sorunsuzca çalışabilmesi için kaliteli ve orijinal parça kullanmanın bilincindeyiz

 

Farklı fikirlerden oluşan ekibimizle toplantılar yaptığımızda farklı düşüncelerde ortaya çıksa bizler NOTA bilen kişileriz.

 

Her çeşit makineyi üretmek gibi derdimiz asla yok bizler kaliteli ve uzun süreli kullanımlarda bizlere sorun çıkartmayan güçlü, dayanıklı özel makine ve ekipmanlar yapabilmemin heyecanını taşıyoruz.

 

Bizler sizlerle tanışmak için sıcak kahvemizden ikram etmek istiyoruz

 

Buyrun birlikte bir kahve eşliğinde neler yapabiliriz onları konuşalım; ilk günkü gibi….
Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.

DEVAMI

Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunarak başarılarınıza önemli katkılar sağlıyoruz.

Çalışkan, özverili ve deneyimli ekibimizle her zaman yanınızda oluyoruz, sorunlarınıza birlikte çözüm bulmaya çalışıyoruz.

DEVAMI

“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.
Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.
Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.

DEVAMI

Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.

DEVAMI