İZMİR/TÜRKİYE
+90 232 462 2755
info@teknojet.com.tr

DEĞERLERİMİZ

TEKNOJET (5)

DEĞERLERİMİZ

Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Önce Kalite

Kalitenin bri üründe olması gerektiğini savunuyor, kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Bütünlük
Taahhüt ettiğimizi ve yapılabileceğine inandığımız işleri  mutlaka yaparız.

Etik davranış
İyi niyet, ahlaki değerler, sürekli inovasyon ve dürüstlük çerçevesinde  işimizi yaparız.

Tarafsızlık
Amator ruh ile Profesyonelce, tarafsız ve önyargısız hizmet sağlarız.

Tüm bireylere saygı
Tüm çalışmalarımızın TEKNOJET’i Temsil ettiğini bilir, başkalarını nasıl etkileyeceğini her zaman göz önünde bulundururuz.
Söylediğimizi yapıyor ve yaptığımızı ise gururla söyleyebiliyoruz.Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.

DEVAMI

Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunarak başarılarınıza önemli katkılar sağlıyoruz.

Çalışkan, özverili ve deneyimli ekibimizle her zaman yanınızda oluyoruz, sorunlarınıza birlikte çözüm bulmaya çalışıyoruz.

DEVAMI

Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

DEVAMI

“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.
Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.
Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.

DEVAMI