İZMİR/TÜRKİYE
+90 232 462 2755
info@teknojet.com.tr

HAKKIMIZDA

TEKNOJET (6)

“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.

Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.

Sizlere modern, kullanışlı ve çok kaliteli makinalar sunmaya gayret ettik.

Hep daha kalitelisini ve farklı tasarım anlayışımızla daha mükemmelini yapabileceğimize

İnandık…

Ve inandığımız değerleri yitirmeden sizlerle birlikte uzun yol aldık.

Sizler için geliştirdiğimiz 150 den fazla makina modellerini 38 ülke ve 5 kıtaya

Gururla ulaştırdık.

25 Yıldır Sizlerle birlikte hep daha iyiye…

Aynı Heyecanla…

İlk gün gibi…

Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.

DEVAMI

Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunarak başarılarınıza önemli katkılar sağlıyoruz.

Çalışkan, özverili ve deneyimli ekibimizle her zaman yanınızda oluyoruz, sorunlarınıza birlikte çözüm bulmaya çalışıyoruz.

DEVAMI

Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

DEVAMI

Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.

DEVAMI