İZMİR/TÜRKİYE
+90 232 462 2755
info@teknojet.com.tr

SANAYİ TİPİ SÜPÜRGE HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Türkiye Piyasasında genellikle 3 motorlu Çelik Kazanlı Sanayi Tipi Süpürge tercih edilir.

 

3 adet ayrı ayrı çalışan elektrik motorları çift fanlı özelliğe sahiptir

 

Elektrik Motorları 1000 watt ile 1600 watt arasındadır.

 

Uzun süreli çalışmalara uygundur.

 

Sorunsuzdur, Ev tipi süpürgelere nazaran daha uzun süreli ve sorunsuzca çalışır

 

220 volt monofaze elektrikle çalışır

 

Islak ve Kuru özelliklere sahiptir.

 

Hızlı ve etkili temizlik yaptığından piyasanın en gözde modelidir.

 

Çok geniş kullanım alanları vardır; Tahta talaşı, karton parçaları, tozları, uafak taşları, inşaat sonrası atıkları, yaprakları, kumları gibi bir çok kuru diye tabir ettiğimiz vakumlama gücü ile çelik kazanına çekim  yapabilir. Bez Torbaya istinaden istenildiği taktirde kağıt torba da kullanılabilir. Kağıt torba kullanımı yapıldığında tozlar kağıt torbanın içine toplanır.

 

Islak çekim ise zemindeki suyu vakumlayabilir yada yıkanmış olan koltuk yada halıdaki suyu çekebilir.

 

Sanayi Tipi Süpürgeler genellikle Islak/Kuru çalışma mantığı vardır. Islak vakumlama yapacağımız zaman içindeki bez torbayo kazandan çıkarmamız gerekir. Toz çekeceğimiz zaman kazana bez torbayı takmamız gerekir.

 

Islak çekimden sonra komple kazanı kaldırıp dökmek yerine hemen yan tarafta bulunan sıvı boşaltma hortumu kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar.

 

Ev Tipi Elektrik Süpürgelerine nazaran Hortum Çapı Daha Geniştir, daha büyük paraçaları vakumlama yapma imkanı verir.

 

TEKNOJET WDS 603 S Modelimiz 60 litre Çelik kazanlı ve 3 adet çift fanlı yüksek emişli elektrik motoru olup ıslak ve kuru özelliğine sahiptir. En Çok tercih edilen ve en çok satılan modelimiz olup Uzun yıllar sorunsuz çalışan kaliteli ve kullanışlı bir Sanayi Tipi Süpürgedir.

 

Aksesuarları; Ara temizleme aparatı,  perde temizleme ve araç içi kalorifer petekleri temizlemek için fırçalı aparat, Zemindeki suyu çekmek için ıslak vakumlama aparatı, halı temizlemek için halı aparatı ve iki adet metal boru

 

Sanayi Tipi Süpürge modelimizi en çok tercih edenler; Temizlik firmaları, Fabrikalar, Okullar, Oto Yıkama Servisleri, Camiler, Oto Servisleri, Yıkama Yağlama Sevisleri, Tekstil Fabrika ve Atölyeleri, Düğün salonları, Eğlence Mekanları, Cafeler, Ticarethaneler, vb …