İZMİR/TÜRKİYE
+90 232 462 2755
info@teknojet.com.tr

VİZYON

TEKNOJET (7)

VİZYONUMUZ

Sürekli Değişen ve gelişen iş dünyasının trenlerini ülkemizin ahlaki zenginlikleri ile birleştirerek firmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmak en önemli hedefimizdir.
Firmalarımızın yeni nesil iş dünyasında sürekli gelişim ve değişim süreçlerinin tüm olanaklarından yararlanmasını istiyor ve heyecan ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Müşterilerimizden almış olduğumuz pozitif güç ile işimizi ilk günkü gibi heyecan ile yapıyoruz.

Stratejik Planlama
İhtiyaçları ve hedefleri birlikte analiz eder sizin vizyonunuza katma değer sağlarız.

İş Gücü Kalite
Eğitimde duyuları harekete geçirerek aidiyet duygusu gelişmiş kadronuzu oluştururuz.

Güncelleme
Dünyadaki insan kaynakları gelişimini takip eder ve hızla kurumlara entegre ederiz.

Vizyonerlik
Sektördeki Son kullanıcı kişiler ile sürekli irtibat halinde olup yepyeni makine modelleri geliştiririz

Kültür ve Deneyim
Ahlaki değerlerimizi koruyarak, deneyimlerimizi ve bilgi birikimlerimizi paylaşmayı bir borç biliriz.

“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.
Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.“Şimdiye Kadar Gördüklerinizin Çok Daha Ötesinde…” sloganımızla yola çıktık.
Hep daha iyisini ve daha kalitelisini yapabilmek için çok çalıştık.

DEVAMI

Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunarak başarılarınıza önemli katkılar sağlıyoruz.

Çalışkan, özverili ve deneyimli ekibimizle her zaman yanınızda oluyoruz, sorunlarınıza birlikte çözüm bulmaya çalışıyoruz.

DEVAMI

Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.Teknojet Makine Kimya Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 25 yıllık bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve genellikle yurt dışından getirilen makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibizle Amatör ruh ile Profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

DEVAMI

Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.Birlik ve beraberliğimizi büyüten, istikrarımızı sağlayan ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, değerlerimizdir. Sahip olduğumuz değerlerden güç alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.

DEVAMI